Ласкаво просимо

Дочірнє підприємство з іноземною інвестицією «Сангрант Плюс» кожного року експортує близько 500 тис. тон сільськогосподарської продукції, і є великим постачальником зернових та олійних культур з Чорноморського регіону.

Компания Сангрант Плюс

Про нас

Компанія «Сангрант Плюс» є одним з основних гравців на українському ринку експорту зерна та сільськогосподарської продукції, і входить до групи компаній середнього бізнесу, які динамічно розвиваються та працюють в секторі експорту продукції сільського господарства України.

 

Компанія була заснована в 2001 році. Протягом перших років діяльності нам вдалося налагодити діяльність практично у всіх регіонах України. Побудувати ефективну співпрацю з кількома великими перевантажувальними зерновими терміналами басейнів Чорного та Азовського морів. Протягом цього періоду команда компанії «Сангрант Плюс» суттєво збільшила об’єми постачання зерна на внутрішньому ринку країни. На даний момент компанія має успішний досвід співпраці з усіма основними виробниками та переробниками олійних та зернових культур України.

 

Зміцнення позицій на внутрішньому ринку дало можливість команді «Сангрант Плюс» розвивати напрямок міжнародної торгівлі. В період з 2008 по 2009 рік наша компанія налагодила успішну співпрацю з підприємствами аграрного сектору Азії, Близького Сходу і південної Європи.

 

Основні наші переваги ми вбачаємо в індивідуальному підході до партнерства, оперативності в прийнятті рішень на всіх стадіях бізнес-процесу, а також ефективному системному управлінню ризиками. Саме така модель дозволяє компанії бути успішною, а головне, ефективною в умовах динамічної та висококонкурентного середовища аграрного бізнесу.

 

Успішну реалізацію свої конкурентних переваг ми здійснюємо завдяки нашій команді, в котрій кожен член має не менше 5 років системного досвіду роботи, як на зовнішньому, так і на внутрішньому ринках. В нашій компанії система підбора персоналу базується на принципі спеціалізації, згідно котрому, кожен працівник являється експертом в своїй сфері діяльності. В нашій команді тільки найкращі спеціалісти, деякі з них мають диплом MBA.

 

Вибудована бізнес-модель і закладені в неї принципи дозволили компанії «Сангрант Плюс» на початку сезону 2014/2015 маркетингового року зайняти перше місце по експорту сої в Україні. Однак ми не зупиняємося на досягнутому. Наша компанія планує розширювати географію виробничої діяльності на міжнародному ринку. Крім того, протягом 2015/2016 маркетингового року ми ставимо своєю ціллю увійти в п’ятірку експортерів по зернових та олійних культур в Україні.

 

Подальший розвиток аграрного ринку ми пов’язуємо, перш за все, з сучасними технологіями, котрі будуть відігравати важливу роль на всіх рівнях процесу виробництва. Ми уважно слідкуємо за актуальними науковими розробками, котрі дозволяють вдосконалювати процес вирощування і збору сільськогосподарських культур, підвищивши при цьому як якість продукції, так і швидкість збору врожаю. Тому наша компанія є постійним учасником міжнародних конференцій та виставок у агропромисловому секторі по всьому світу, в котрих вона не тільки переймає успішний досвід інших компаній, але також ділиться власним досвідом та напрацюваннями.

 

 

 

Міжнародна торгівля

Експорт зернових, бобових, олійних культур та продуктів їх переробки з глибоководних портів України наша компанія здійснює по офіційних правилах міжнародної торгово-промислової палати - INCOTERMS 2010 (на умовах FAS, FCA, FOB, CIF, DAF). Ми строго додержуємося принципів чесної та відкритої торгівлі.